EZCOOL X-950 650W MAVİ LED FANLI MidT ATX GAMİNG KASA

Dünyanın en kaliteli ve şık kasa üreticileri arasında müstesna bir yere sahip olan Ezcool standartları yine zorlayan 650W Güç Kaynağına sahip X-950 oyun kasasıyla artık Türkiye’de! Ezcool X-950 bir oyun kasasının olmazsa olmazı olan havalandırmayı estetikle buluşturuyor. Kasanın ön panelinde bulunan iki adet 12cm mavi ledli fan kasadaki soğutma işlevine gerekli katkıyı sağlarken, mavi led ışıklar adeta bir görsel şölen sunuyor. Kasanın ön panelindeki ızgara ise hem kasaya estetik bir değer katmış hem de kasa içi havalandırmanın sağlıklı işlemesi görevini üstlenmiş.

Ezcool X-950 kasada Bir adet USB3.0 iki adet USB2.0 yuvası başta olmak üzere ses ve mikrofon girişleri ile kart okuyucu yuvaları bütünlüğü bozmadan konumlandırılmıştır. Aynı şekilde reset ve güç düğmeleri de kolay erişiminiz için üst kısımda bulunmaktadır. Usb flash disk, hard disk, kulaklık, mikrofon, hoparlör olmak üzere onlarca cihazın bağlantısını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Ezcool X-950 kasanın üst kısmında yer alan fan tuşları sayesinde kasa ön fanlarınızın hızını düşürebilir, arttırabilir ya da kapatıp tamamen devre dışı bırakabilirsiniz. Bu sayede kasanızı düşük yoğunluklu işler için kullandığınız bölümlerde hem enerji tasarrufu sağlamış hem de fan sesini azaltmış olacaksınız.

Kasanın alt bölümünde bulunan plastik destek ayakları sayesinde yerleştirildiği zemine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Plastik destek ayakları aynı zamanda kasayı olası titreşimlerden ve sarsılmalardan da korumaktadır. Ezcool X-950 kasanın içi de kablo düzeni sağlamak için özel kablo yuvalarıyla donatılmıştır. Bu sayede kablolarınızın karmaşık ve düzensiz görünümü engellenmiştir.

Ezcool X-950 kasanın güç kaynağının altına gelen kısmındaki havalandırma ızgarası güç kaynağını tozdan maksimum koruma maksadıyla ekstra toz filtresiyle desteklenmiştir. Güç kaynağının havayla alışverişini arttırarak performansını arttırmayı hedeflemiş olan ızgaranın üstüne monte edilmiş filtre özel ayakları sayesinde rahatlıkla çıkarılıp takılabilmektedir. Filtre istendiği zaman temizlenmesinin ardından monte edilebilmektedir.

  • En iyi hava akımı için örgülü panel tasarımı
  • Ergonomik şık ön panel tasarımı
  • 2x 120mm LED ışıklı Fan (Ön Panel)
  • 120mm FAN (Arka panel)
  • Izgaralı özel dizayn yan panel
  • Siyah iç tasarım
  • USB 3.0
H-300B
TEKNİK ÖZELLİKLER
Yapı Middle Tower
Ekran kartı boyutu 426 mm kadar destekler
Max işlemci soğutucusu yüksekliği 158mm
5.25" Sürücü yuvası 2
3.5" Sürücü yuvası 5
2.5" SSD Yuvası 1
Genişleme slot 7
Desteklediği güç

650W

Fan adedi “4 Adet” 2x120mm Ön Panel ( Mavi Işıklı ) – 1x120mm Arka Panel – 1xPSU
Fan yuvası

2x120mm yan panel (yada 1x200mm)- ön 120mm

Açıklama

2x USB 2.0, 1x USB 3.0 HD Audio

Boyutlar

435 x 185 x 410 mm

Anakart desteği ATX / Micro-ATX/ITX
Garanti 24 Ay Garanti
h 770 B Teknik Özellikler