Ezcool 3D Eyes Sam2-Bt
EZCOOL 3D EYES SAM2-BT 3 BOYUTLU GÖZLÜK

Değişen teknolojinin son ürünü Bluetooth bağlantısı ile hizmet veren Samsung markalı TV'ler ile uyumlu 3 boyutlu gözlükler, performansta maksimumu arayan kullanıcılar için geliştirildi. Kızılötesi frekansın bir üst boyutu olarak kabul edilen Bluetooth teknolojisi, görüntüleri evinizin konforunda sunuyor.

Şarj edilebilir yapısı, gözlüğün tekrar tekrar kullanımına izin verir. Ergonomik ve esnek yapısı, uzun süreli kullanımlarda kullanıcıları rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kutu içeriğinde bulunan gözlük kılıfı ile gözlüğün farklı ortamlara zarar gelmeyecek şekilde taşınması sağlanır. Kullanılmadığı zamanlarda gözlük kendini otomatik kapatarak güçten tasarruf amaçlanmaktadır.

Kullanım

Gözlüğü kutudan çıkardıktan sonra, 3 saat şarjda tutunuz. Şarj işleminin sonrasında gözlük üzerinde bulunan açma tuşuna önce 1 defa basıp bekleyin. Işık 3 saniye yanık kalacaktır. Ardından 3-4 defa seri bir şekilde basın. Işık seri olarak yanıp sönecektir. Bu işlem gözlüğün sinyali aramakta olduğunu gösterir. Sinyal alınır alınmaz ışık normal seyrinde yanıp sönmeye devam edecektir. Eğer gözlük, sinyali bulamaz ise 15 saniye sonra otomatik olarak kapanacaktır.

  • Samsung D serisi TV'ler ile uyumludur.
  • Ergonomik ve esnek yapı
  • Bluetooth sinyali çalışma
  • Yüksek aktarım hızı
  • 50 saat çalışma, 3 saat şarj süresi
  • Micro USB port üzerinden şarj
Kutu içeriği: 3D Eyes Gözlük, Micro USB şarj kablosu, gözlük kılıfı, garanti belgesi
H-300B
TEKNİK ÖZELLİKLER
Reaksiyon Hızı 120Hz
İletkenlik %37
Alış Mesafesi 6 metre
Görüş Açısı 80 Derece
Batarya Ömrü 300 kere şarj
Şarj süresi 3 saat
Çalışma Süresi 50 saat
Bekleme Süresi 5 ay
Ağırlık 46 gr