EZCOOL 3D EYES 3 BOYUTLU GÖZLÜK

Active Shutter olarak tasvir edilen ve filmlerde gerçek 3 boyut yakalamanıza imkan veren 3D eyes gözlükler, görüntüleri evinizin salonuna getiriyor. Değiştirilebilir 3 adet burun pedi ile birlikte gelen gözlüklerle rahat kullanım amaçlanmıştır. Numaralı gözlük kullanıcılarının rahatı da düşünülerek tasarlanmış burun pedleri ile maksimum konfor sizleri bekliyor. Kulağın arka kısmına gelen bölümün, yumuşak lastikten üretilmesi yine kullanım rahatlığı esas alınarak tasarlanmıştır.

Gözlüğün alt kısmında bulunan USB girişi ile şarj olanağı sağlayan 3D eyes gözlükler 4 saatlik şarj sonrasında 60 saate kadar kullanıma imkan veriyor. Gözlüklerin sinyal almaması durumunda otomatik olarak kapanması ile şarjdan tasarruf ediliyor.

Ezcool 3D Gözlükler 3 modeldir

1 - Ezcool Sam1 3D Gözlük :
Samsung C-Serisi televizyonlarda kullanım için üretilmiştir.

2 - Ezcool Sny2 3D Gözlük :
Sony marka televizyonlarda kullanım için üretilmiştir.

3 - Ezcool All5 Universal 3D Gözlük :
Samsung C-Serisi, LG LX serisi içindir. Diğer markaların model uyumluluklarını sorunuz.

Kullanım (Samsung/Sony)
Cihazın şarjının olup olmadığı kontrol ettikten sonra açma tuşuna bir kere basın. Işık yanıp sönecektir. 4 kereden fazla yanıp sönmesi durumunda gözlükte bulunan alıcı, sinyali alıyor demektir. Uygun burun pedini taktıktan sonra gözlüğü takın. 3 boyutu yakalayamadıysanız gözlüğün alt kısmında bulunan Sağ-Sol resim görüntüleme tuşunu değiştirin. Cihaz kullanıma hazırdır. Keyifli seyirler..
Kullanım (Universal)
Cihazın şarjının olup olmadığı kontrol ettikten sonra açma tuşuna 3 sn basılı tutun. Işık yanık kalacaktır. Tekrar açma tuşuna basarak uygun olan markayı seçin. Samsung, LG, Vestel, Panasonic ve Sharp için "mor", Sony için "mavi" rengin aktif olması gerekmektedir. 2 sn sonunda ışık sönecektir. Açma tuşuna tekrar basmanız halinde ayarladığınız ışığın yanıp söndüğünü göreceksiniz. 4 kereden fazla yanıp sönmesi durumunda gözlükte bulunan alıcı, sinyali alıyor demektir. Uygun burun pedini taktıktan sonra gözlüğü takın. 3 boyutu yakalayamadıysanız gözlüğün alt kısmında bulunan Sağ-Sol resim görüntüleme tuşunu değiştirin. Cihaz kullanıma hazırdır. Keyifli seyirler..
  • Samsung, Sony ve Universal (bir çok markaya uygun) olarak 3 modeldir.
  • Değiştirilebilir burun pedi
  • Lensin her iki tarafında bulunan sertleştirilmiş tabaka
  • Kullanılmadığı zamanlarda otomatik kapanma
  • USB ile şarj etme
  • 60 saate varan kullanım süresi
  • Sağ-Sol veya Sol-Sağ görüntü aktarımı ayarlaması
  • Kulak arkasında bulunan plastik yapı
H-300B
TEKNİK ÖZELLİKLER
Reaksiyon Hızı 120Hz
İletkenlik %33
Alış Mesafesi 6 metre
Görüş Açısı 80 Derece
Batarya Ömrü 300 kere şarj
Şarj süresi 4 saat
Çalışma Süresi 60 saat
Bekleme Süresi 5 ay
Ağırlık 48 gr

Ezcool 3D Gözlük