Dünyanın en kaliteli ve şık kasaları arasında yer alan, ürün kalitesi ile dünya piyasalarındaki yerini kanıtlamış, üretimini en yeni teknolojiler ile sürdüren EZCOOL, artık Türkiye’de !!!!

EZCOOL, Taiwan merkezli bir üretici olup, gerek kullandığı malzeme kalitesi, gerek üretim kapasitesi gerekse de ürünlerin tasarım ve uyumlulukları konusunda sektördeki en büyük üreticilerdendir. Kasalarında dünyanın en iyi metal seçeneği olan “Japon Metal” ’ini de kullanan EZCOOL, ayrıca güç kaynağında da lider üreticilerden olup güç kaynaklarında 80 PLUS üretim yapabilen üretim kapasitesine sahiptir.

EZCOOL kasa ve güç kaynaklarında CE, TC, FC, PFC, CB, SLI ve RoHS gibi sertifikalar ile üretim yaparak, ürünlerinde mükemmel kaliteyi yakalamıştır.

EZCOOL Tasarım ekibi devamlı olarak yeni ürünler üretmek için çaba harcamakta olup, yeni ürünler ise yoğun testlerden, güvenlik değerlendirmelerinden ve sıkı kalite kontrollerinden geçtikten sonra piyasaya sürülmektedir.

EZCOOL tasarımlarına hergün yenilerini ekleyip tüm ürünlerini birçok testten, güvenlik kontrollerinden ve kalite kontrollerinden geçirdikten sonra satışa sunmaktadır.

Ezcool, arıza durumunda 72 saatte çözüm desteği sunarak, tüketici dostu olduğunu kanıtlamaktadır.